VW PASSAT 2.0 TDI DSG 150 KS. HIGHLINE 2018 GOD.

Објавено на:

Цена 24,300 

БРЕНД: Volkswagen
МОДЕЛ: Passat
ГОДИНА: 2018
ГОРИВО: Дизел
КИЛОМЕТРИ: 158780
СПОДЕЛИ

систем против пролизгување-Мултифункционален волан-Седишта со масажа-Алкантара-систем за навигација-LED дневни светла-Загреани предни седишта-гласовна контрола-Задни паркинг сензори-Предна помош за паркирање-Амбиентално осветлување-Спортски седишта-Bluetooth-сензор за дожд-Електрична задна врата-USB-Автоматски старт/стоп-Целосно дигитална инструмент табла-Електрични прозорци-Електричен страничен ретровизор, внатрешен ретровизор, автоматско Затемнување-Помошник за долго светло-Централна брава без клуч-Откривање на замор-Загреана шофершајбна-Предно воздушно перниче-Помошник за стартување на угорнина-Странично воздушно перниче-Помош за сопирање за итни случаи-потпирач за рака-Алуминиумски тркала-Серво волан-Контрола на притисокот во гумите-систем за централна брава-Електричен имобилизатор-2-зонска автоматска контрола на климата-ESP-Светла за магла и др

Бренд

Volkswagen

Година

2018

Гориво

Дизел

Километри

158780

Модел

Passat

ЛОКАЦИЈА

ПАРТНЕРИ