VW GOLF VII 2.0 TDI 150 KS.2019 GOD.

Објавено на:

Цена 18,500 

БРЕНД: Volkswagen
МОДЕЛ: Golf
ГОДИНА: 2019
ГОРИВО: Дизел
КИЛОМЕТРИ: 130550
СПОДЕЛИ

Систем за сопирање против блокирање (ABS)-Контрола на лизгање на пролизгување(ASR)-асферично,загреани Надворешни ретровизори со автоматски функција за спуштање-Индикаторско светло интегрирано во надворешниот ретровизор-Хромирана лента на предниот браник-заден среден потпирач за рака-Задни паркинг сензори-Помош за паркирање напред-Електрон. Заклучување на диференцијалот (EDS)-Електрон. Програма за стабилност (ESP)-Систем за помош при возење: откривање замор сензор-Електрични прозорци напред и назад-Затемнети ламинирано стакло на шофершајбната-Задни светла LED-Внатрешното огледало може да се затемни-Isofix држачи за детски седишта на задното седиште-клима уред-Возачко перниче за коленото од страна на возачот-Систем на воздушни перничиња за глава предни и задни вклучувајќи странични-предно воздушно перниче-Седиште за лумбална потпора напред десно-Волан (кожен) мултифункционален-Висинско/надолжно прилагодување-Светла за читање напред и назад-Контрола на опсегот на фаровите-Преден средишен потпирач за рака-Мултифункционален дисплеј Плус-Задно светло за магла-Електрична сопирачка за паркирање-сензор за контрола на гумите-SCR систем (AdBlue технологија)-Серво волан електро-механички-Прилагодлива висина на предното лево и десно седиште-Старт/Стоп систем-Дневни светла LED-Систем за предупредување на предните безбедносни појаси-Имобилизатор (електронски)-Термоизолационо застаклување затемнети зелено-Bluetooth интерфејс за мобилни телефони-Систем за помош при возење: Автоматско растојание контрола (ACC)- Сензор за слепа точка-Систем за помош при возење: набљудување на околината систем (предна помош) со функција за итно сопирање во градот-Систем за ограничување на брзината-Мултимедијален интерфејс USB (iPhone / iPod)-Навигациски модул Discover Media (за аудио системи)-Предно лево седиште со функција за масажа-Фолксваген Медиумска контрола и др.

Бренд

Volkswagen

Година

2019

Гориво

Дизел

Километри

130550

Модел

Golf

ЛОКАЦИЈА

ПАРТНЕРИ