SKODA YETI 2.0 TDI 140 KS.4X4 2012 GOD.

Објавено на:

Цена 11,400 

БРЕНД: Škoda
МОДЕЛ: Yeti
ГОДИНА: 2012
ГОРИВО: Дизел
КИЛОМЕТРИ: 198280
СПОДЕЛИ

Задни паркинг сензори-Вграден компјутер-Загреани седишта-Електрични прозорци-лумбална потпора-странично огледало-сензор за дожд-Кожен волан-Предно воздушно перниче-Странично воздушно перниче-Кровни шини-Клима автоматска-Серво волан-систем за централна брава-Изофикс-MP3-ESP-Систем против пролизгување-светлата за магла-погон на сите тркала-Дневни светла и др.

Бренд

Škoda

Година

2012

Гориво

Дизел

Километри

198280

Модел

Yeti

ПАРТНЕРИ