SKODA SUPERB 2.0 TDI DSG 150 KS.EXLUSIVE 2018 GOD.

Објавено на:

Цена 25,700 

БРЕНД: Škoda
МОДЕЛ: SUPERB
ГОДИНА: 2018
ГОРИВО: Дизел
КИЛОМЕТРИ: 121771
СПОДЕЛИ

систем за навигација-Автоматски старт/стопАдаптивна контрола-темпомат,помош за паркирање одзади-USB-Предупредување за далечина-Предна помош за паркирање-Централна брава без клуч-Препознавање сообраќајни знаци-Електрични прозорци-Автоматски внатрешен ретровизор Затемнување-Електрично странично огледало-Откривање на замор-Лумбална поддршка-Помошник за сопирање за итни случаи-Странично и предно воздушно перниче-3-зонска автоматска контрола на климата-Алуминиумски тркала-Изофикс-потпирач за рака-Седишта со масажа-Серво волан-Мултифункционален волан-систем за централна брава-Вентилација на седиштата-Греење на седиштата-Електричен имобилизатор-ESP-DAB радио-Светла за магла-Би-ксенон-Систем за итни повици-Амбиентално осветлување-Контрола на притисокот во гумите-Bluetooth-Чистење на фаровите-Електрични седишта-Контрола на тракција-сензор за дожд и др.

Бренд

Škoda

Година

2018

Гориво

Дизел

Километри

121771

Модел

SUPERB

ЛОКАЦИЈА

ПАРТНЕРИ