SKODA KODIAQ 2.0 TDI DSG 150 KS. HIGHLINE 2018 GOD.

Објавено на:

Цена 24,500 

БРЕНД: Škoda
МОДЕЛ: KODIAQ
ГОДИНА: 2018
ГОРИВО: Дизел
КИЛОМЕТРИ: 151600
СПОДЕЛИ

ABS-Прилагодливи светла за кривини-Алуминиумски тркала-Android Auto-Apple CarPlay-Автоматски. затемнување на внатрешниот ретровизор-Bluetooth-Централна брава-DAB радио-Систем за предупредување за далечина-Електрично прилагодување на седиштата-Електричен страничен ретровизор-Електрични прозорци-Помош при сопирање за итни случаи-Систем за итни повици-ESP-Систем за предупредување за замор-Светла за магла-Систем за миење на фарови-греачи на предни седишта-Помош при тргнување на нагорнина-Имобилизатор-Индукциско полнење за паметни телефони-Интегриран музички стриминг-Изофикс-Централна брава без клуч-Кожен волан-LED фарови-LED светла-Сензор за светлина-Лумбална поддршка-Мултифункционален волан-Систем за навигација-Сензор за дожд-Систем за контрола на ограничување на брзината-Спортски седишта-Систем старт-стоп-Контрола на тракција-Препознавање сообраќаен знак-Следење на притисокот во гумите-УСБ влез-Гласовна контрола-WLAN / WiFi и др.

Бренд

Škoda

Година

2018

Гориво

Дизел

Модел

KODIAQ

Километри

151600

ЛОКАЦИЈА

ПАРТНЕРИ