PEUGEOT 508 2.0 HDI 180 KS.2018 GOD. EXLUSIVE

Објавено на:

Цена 20,800 

БРЕНД: Peugeot
МОДЕЛ: 508
ГОДИНА: 2018
ГОРИВО: Дизел
КИЛОМЕТРИ: 117690
СПОДЕЛИ

автоматска клима 3 зони-греачи на предни седишта-кожен ентериер-потпирач за рака-Помошник за стартување-Bluetooth-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-Електрично Местење на седиштата-ESP-Помошник за долго светло-Head-up дисплеј-Автоматски внатрешен ретровизор затемнување-Изофикс-Кожен волан-LED дневни светла-Алуминиумски тркала-Сензор за светлина-паркинг сензори напред и позади-Лумбална поддршка-Мултифункционален волан-систем за навигација-FULL LED фарови-Светла за магла-Помошник за сопирање за итни случаи-сензор за дожд-Контрола на притисокот во гумите-Чистење на фаровите-Екран на допир-систем против пролизгување-систем за централна брава и др.

Бренд

Peugeot

Година

2018

Гориво

Дизел

Километри

117690

Модел

508

ЛОКАЦИЈА

ПАРТНЕРИ