MASERATI LEVANTE Q4 3.0 D.275 KS.2017 GOD.97900 KM.

Објавено на:

Цена 74,900 

БРЕНД: MASERATI
МОДЕЛ: LEVANTE
ГОДИНА: 2017
ГОРИВО: Дизел
КИЛОМЕТРИ: 97900
СПОДЕЛИ

Предупредување за далечина-погон на сите тркала-Android Auto-Apple CarPlay-потпирач за рака-Помошник за стартување на угорнина-Долго светло без отсјај-Bluetooth-Вграден компјутер-Кровни шини-Електрични прозорци-Електрична задна врата-Електрично странично огледало-Електрично Местење на седиштата-Електричен имобилизатор-ESP-Помошник за долго светло-Ограничувач на брзина-Индуктивно полнење за паметни телефони-Автоматски внатрешен ретровизор затемнување-Изофикс-Светло за агол-Кожен волан-LED фарови-LED дневни светла-Алуминиумски тркала-Сензор за светлина-Лумбална поддршка-Мултифункционален волан-систем за навигација-Светла за магла-Помошник за сопирање за итни случаи-Систем за итни повици-сензор за дожд-Контрола на притисокот во гумите-подвижниот покрив панорама-Централна брава без клуч-Серво волан-греење на седиштата-Спортска суспензија-Спортски пакет-Спортски седишта-гласовна контрола-Помошник за одржување лента-Автоматски старт/стоп-Помош за слепа точка-Екран на допир-Контрола на тракција-USB-Препознавање сообраќајни знаци и др.

Година

2017

Гориво

Дизел

Километри

97900

Модел

LEVANTE

Бренд

MASERATI

ЛОКАЦИЈА

ПАРТНЕРИ