AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO 190 KS. 2018 GOD.

Објавено на:

Цена 34,300 

БРЕНД: Audi
МОДЕЛ:
ГОДИНА: 2018
ГОРИВО: Дизел
КИЛОМЕТРИ: 139235
СПОДЕЛИ

USB-Вртлива кука за приколка-Алкантара-потпирач за рака-Bluetooth-погон на сите тркала QUATTRO-Помош при стартување на нагорнина-покривни шини-Задни паркинг сензори-Електричен имобилизатор-Електрично странично огледало-ESP-Камера за помош при паркирање-предно воздушно перниче-Помош при паркирање напред-систем за ограничување на брзината-внатрешен ретровизор автоматски затемнување-Изофикс-Клима-LED диоди-алуминиумски тркала-лумбална поддршка-Мултифункционален волан-Откривање на замор-систем за навигација-сензор за дожд=контрола на притисокот во гумите=странично воздушно перниче=Серво волан=греење на седиштата=Старт/стоп автоматски=звучен систем=систем за централна брава=Старт/стоп автоматски=звучен систем=систем за централна брава=спортски седишта и др.

Бренд

Audi

Година

2018

Гориво

Дизел

Километри

139235

ПАРТНЕРИ