AUDI A7 3.0 TDI 231 KS.QUATTRO VIRTUALCOCKPIT 2019 GOD.74100 KM.

Објавено на:

Цена 59,000 

БРЕНД: Audi
МОДЕЛ: A7
ГОДИНА: 2019
ГОРИВО: Дизел
КИЛОМЕТРИ: 74100
СПОДЕЛИ

VIRTUALCOCKPIT-KAMERA 360-воздучна суспензија-QUATTRO погон на сите тркала-Автоматска контрола на климата-Греење на предните седишта-Спортски седишта-Поделено задно седиште-Кожен волан-Електрични прозорци – напред и назад-Амбиентално осветлување-Електрично преклопливи надворешни ретровизори-Електрично прилагодливи надворешни ретровизори-Надворешни ретровизори, со греење-Предни сензори за паркирање-Задни сензори за паркирање-резервна камера-Систем за чистење на фаровите-LED фарови-Електрична задна врата-Воздушни перничиња-Централна брава со далечински управувач-Влез без клуч-Контрола на брзина-Контрола на стабилност-Помошник за паркирање-систем за навигација-Интерфејс за телефон со Bluetooth-Звучен систем-УСБ и др.

Бренд

Audi

Година

2019

Гориво

Дизел

Километри

74100

Модел

A7

ЛОКАЦИЈА

ПАРТНЕРИ