AUDI A6 3.0 TDI 218 KS.QUATTRO S-Line 2016 god.

Објавено на:

Цена 31,500 

БРЕНД: Audi
МОДЕЛ: A6
ГОДИНА: 2016
ГОРИВО: Дизел
КИЛОМЕТРИ: 145310
СПОДЕЛИ

S Line-ABS + ESP + ASR – Четири зони Климатроник – Греење на предни и задни седишта -Preesence – Сензори за паркирање напред и позади – Камера за паркирање позади – Навигациски систем – Мултифункционален кожен волан – Старт/Стоп систем – Адаптивен темпомат – Централен потпирач за раце напред – Централно заклучување со далечинско-Алу бандажи-Хром пакет-Key less Go-Multimedia sistem-Автоматско затварање на багажен простор- и др.

Бренд

Audi

Година

2016

Гориво

Дизел

Километри

145310

Модел

A6

ЛОКАЦИЈА

ПАРТНЕРИ