AUDI A4 AVANT 2.0 TDI 150 KS.2017 GOD.

Објавено на:

Цена 18,700 

БРЕНД: Audi
МОДЕЛ: A4
ГОДИНА: 2017
ГОРИВО: Дизел
КИЛОМЕТРИ: 205280
СПОДЕЛИ

 

Изофикс-Мултифункционален волан-систем за навигација-би ксенон-греење на седиштата-LED дневни светла-Вртлива кука за приколка-Електрична задна врата-темпомат-сензор за дожд-Задни паркинг сензори-Старт/стоп автоматски-Помош при паркирање напред-Откривање на замор-помошник за итно сопирање-USB-странично воздушно перниче-препознавање сообраќајни знаци-покривни шини-алуминиумски тркала-Електрично странично огледало-Серво волан-лумбална поддршка-Автоматски систем за ограничување на брзината-внатрешните ретровизори затемнување-Електричен имобилизатор-ESP-потпирач за рака-контрола на притисокот во гумите-систем за итни повици-систем против пролизгување и др.

Бренд

Audi

Година

2017

Гориво

Дизел

Километри

205280

Модел

A4

ПАРТНЕРИ